Ексклюзиви
Четвер, 27 березня 2008 18:08

Почали зносити недобудований диспансер

Цього року в Полтаві планують розпочати будівництво стаціонару протитуберкульозного диспансеру по вулиці Шилівській у районі автовокзалу. Для цього зносять недобудоване приміщення. Два його поверхи звели 15 років тому.

— Відтоді тут усе кисне й мокне, — каже завідувач диспансерного відділення обласного тубдиспансеру Михайло Ільченко. — Коли його знесуть, на цьому місці збудують 9-поверхове приміщення. Якщо будуть гроші, роботи закінчать за сезон. Уперше в Україні буде проект для лікування хворих в окремих боксах.

Нинішній диспансер розрахований на 310 ліжок.

— Ліжок не вистачає, хворих із Полтави відправляють у тублікарні Опішні Зіньківського, Веприка Гадяцького районів, у санаторії Гадяча й Великих Сорочинців на Миргородщині, — каже головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Володимир Печериця.

Нині шість відділень тубдиспансеру розкидані по Полтаві. Їх планують перенести до стаціонарного комплексу.

— Це дозволить забрати всі приміщення з центральної частини міста, сконцентрувати хворих в одному місці, — продовжує Печериця.

На будівництво потрібно понад 100 млн грн. Гроші виділятимуть з обласного бюджету та держсубвенції.

Зараз ви читаєте новину «Почали зносити недобудований диспансер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода