Два місяці тому 22-річний майстер із виробництва меблів Володимир Білокінь у гіпермаркеті електроніки "МКС" у Полтаві купив пилосос LG із компресором. Бруд у ньому збирається в спеціальну колбу.
— Раніше в мене був звичайний пилосос. Раз у тиждень у ньому міняв паперові мішки, — розповідає чоловік. — А всієї грязі він не вбирав. У мене троє котів. Було хоч і попилосошу, а на коврі шерсть клубками валялася. У новому пилососі лише раз витрушував колбу. Пилюки й не видно — повітря фільтрується на вході й виході. Щітка дуже потужна — все всмоктує.
Пилососи із компресором корейського виробництва в продажу в магазинах побутової техніки в Полтаві з"явилися рік тому. У них бруд спресовується в брикети та потрапляє в колбу.
— Така система збирає в чотири рази більше пилу, ніж у звичайних пилососах. Та й постійно витрачати гроші на мішки не треба, — пояснює старший працівник відділу побутової техніки гіпермаркету "МКС" Олексій Бородихін, 28 років. — Як до половини колба заповниться, можна вже чистити — просто розкрити колбу та викинути брикети. Так люди захищені й від алергії. Бо із мішка можна було отримати хмару пилу.
У пилососі застосовано технологію покращеного збору пилу. Крупніші частки відділяються від дрібніших. Тому потужність всмоктування зберігається протягом всього процесу прибирання.
Бруд спресовується в брикети
— У дорожчих моделях є повітряний фільтр "Хепа". Він убиває віруси, грибки, бактерії та мікрокліщі на будь-якому покритті. Утримує 99,95 відсотків пилинок розміром до 0,3 мікрона. Так ми дихаємо очищеним повітрям, — продовжує Бородихін. — Його можна приблизно раз у півроку промивати водою, висушувати та знову вставляти.
Усі моделі таких пилососів мають дистанційне управління. У них на рукоятці є реостат, де вибирається відповідна потужність усмоктування.
У деяких моделях є турбощітка, яка вбирає ворс. Її можна придбати й додатково.
Такі пилососи в залежності від потужності та функцій коштують 708–1500 грн. На них дають один рік гарантії та два роки безкоштовного сервісного обслуговування.
Коментарі