Ексклюзиви
Субота, 10 листопада 2007 07:00

На дорослих танцях жінкам бракує партнерів

Автор: фото: Інна МОСКАЛЬЧУК
  Танцюристи в клубі ”Динамо-Полтава” розучують танок ча-ча-ча. Ольга Селюк щойно почала займатися танцями. А Юрій Білецький клуб відвідує разом із дружиною Еллою вже три роки
Танцюристи в клубі ”Динамо-Полтава” розучують танок ча-ча-ча. Ольга Селюк щойно почала займатися танцями. А Юрій Білецький клуб відвідує разом із дружиною Еллою вже три роки

Три роки в клубі спортивного танцю "Динамо-Полтава" працює хобі-клас танців для дорослих. Тренери клубу кажуть, після телепроекту "Танці з зірками" популярність дорослих танців зросла вдвічі.

У танц-клубі "Динамо-Полтава" заняття проходять три рази на тиждень о 20.00. Танцюристи приходять заздалегідь. Перевдягаються та йдуть розминатися. Часу на розмови не гають. Заняття триває годину.

— У кожного сім"я, робота, — каже тренер клубу Андрій Грузденко, 32 роки.

Вивчають танець ча-ча-ча. Тренер пояснює рухи 15 танцюристам. Серед них лише троє чоловіків.

— Є дві подружні пари, які ходять на танці більше року. Та один  чоловік-танцюрист, займається три роки, — додає Андрій.

Каже, чоловіки соромляться навчатися танців. Але ті, які приходять, відвідують заняття постійно. Інколи тут зав"язуються стосунки. Одна пара одружилася.

Танцюристи відпрацьовують рух. Виставляють зігнуту в коліні ногу.

— Рухайте коліном, а не вихиляйте стегнами, — говорить Грузденко дівчатам. — Підходить до тих, у кого погано виходить. Показує, як треба.

— Я починала з нуля, але досягла хорошого рівня, — хвалиться 45-річна полтавка, бухгалтер Тетяна Кушнір. — Тренер із кожним займається з азів.

Кушнір спочатку тренувалася вдома й навіть на роботі. Шкодує, що не має для танців постійного партнера.

Старожили хобі-класу дорослих танців — пара 30-річна Наталія Писаренко та 24-річний Олександр Молчановський. Обоє економісти. Танцюють три роки.

— Хотіла танцювати зі школи, — каже Наталія. — Тепер у мене гарна фігура. Чоловік Віктор пишається, коли танцюю перед друзями.

Розучують вальс, танго, самбу, румбу, ча-ча-ча, сальсу. Місячний абонемент коштує 75 грн.

— Тут є танцюристи від 18 до 45 років, — каже Грузденко. — Після "Танців із зірками" дорослі менше соромляться вчитися.

У Полтаві дорослих танців також навчають у клубі "Альянс". Заняття двічі на тиждень. Ціна місячного абонемента — 30 грн. У клубі "Акцент" вчать танцювати обдаровану молодь. Заняття безкоштовні. Танець із молодятами розучать за 100 грн. У клубі "Локомотив" навчають східних танців.

Найдорожчі уроки танців у фітнес-клубі "Вітамін". Річна клубна картка коштує 6 тис. 240 грн. Можна займатися в усіх секціях. 2,5 тис. грн із цієї суми клуб виділяє на подарунки клієнтам. За ці гроші можна найняти особистого інструктора з танців.

У районах Полтавської області танцювальних хобі-класів немає. Дитячі студії є в кожному райцентрі.

У Кременчуці дорослих навчають танцювати в клубі "Вікторія".

Зараз ви читаєте новину «На дорослих танцях жінкам бракує партнерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4076
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути