Ексклюзиви
Пʼятниця, 31 серпня 2007 07:14

Микола Костенко не встиг віддати борг за хату

— Я футболку скинув та пробував заткнути дірку в його голові. Кров не зупинялася. Через дві хвилини він у мене на руках помер, — розповідає про 38-річного товариша Миколу Костенка бригадир підприємства "Бурат-Агро" з села Заїченці Зіньківського району Володимир Мажара.

21 серпня механізатор Микола Костенко повернувся з обіду.

— Його ніби тягнуло в гараж. Кажу, нам лише через п"ять днів гній треба грузити, — згадує Мажара.

Костенко чіпляв ковша до трактора. Раптом той зірвався. Микола відхилився й наштовхнувся головою на залізний штир.

— Він п"ятьох трактористів заміняв. На техніці найкраще розумівся, — каже бригадир. — Служив у Афганістані, але не любив про це згадувати.

Микола жив із дружиною Оленою. Мав 15-річного сина Олексія та доньку Марину, 12 років. Підприємство дало родині на виплату будинок. Залишилося повернути 5 тис. грн.

— Колективом пишемо листа, щоб дружині Олені простили борг. Вона працює дояркою. Лишилася з двома дітьми, — веде далі Мажара. — Трактористи зібрали гроші на труну, поховальне. Керівництво виділило півтори тисячі на похорон.

Миколу ховали в сусідньому селі Батьки, де він народився. Костенкам виплатять компенсацію за летальний випадок на виробництві.

Зараз ви читаєте новину «Микола Костенко не встиг віддати борг за хату». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода