— Вирішив підключити інтернет від "Київстару", — розповідає 23-річний полтавець Олександр Баленко. — Взяв ключі від даху в сусідки з останнього поверху. Тримав драбину, щоб монтажник не звалився, і тут мене сусідка почала бити. Кричала так, що із сусідніх під'їздів люди позбігалися. Потім стара мене душила, а її онука вибігла із сокирою. Думав, уб'ють через інтернет. Валізу монтажника й кабель викинули через вікно.
Оператор зв'язку "Київстар" має офіційний договір з жеком. Конфлікти з жителями виникають часто.
— Намагаємося в суперечки не влазити. Коли щось подібне виникає — телефонуємо до жеку й вони це вирішують, — каже працівник компанії Сергій. — Найчастіше жителі не пускають через те, що дах протікає, а жек не хоче ремонтувати. Ми нашим монтажникам не дозволяємо самим брати ключі від даху. Це зобов'язаний робити клієнт, який хоче провести інтернет.
Полтавка 82-річна Лідія Тонкова ремонтувала дах за власний кошт. Витратила 3 тис. грн.
— Як побачила, що Сашка на кришу поліз, думала, викину його з вікна. Треба, щоб жек там написав, що вхід заборонено. Писала в міське житлове управління, щоб мені дах поремонтували, бо текло. Написали відмову. Із начальником жека говорила, але це також нічого не дало. Вони прийшли, почистили дах і сказали 100 гривень заплатити. Довелося самій ремонтувати.
— Якщо є домовленість між жеком та інтернет-компанією, проводити інтернет через дах можна, — підтвердили у ЖЕД №5 міста Полтави. — Жильці не мають чинити спротиву.
Коментарі