Середа, 30 липня 2008 09:12

В апараті ВР кажуть, що проблема вирубування лісів "не є такою кричущою"

До дискусії про причини повені в західних областях України долучилися співробітники Верховної Ради. Парламент 2000-го року наклав десятилітній мораторій на промислове вирубування лісу на гірських схилах у Карпатському регіоні, сказав "Німецькій хвилі" головний консультант апарату Верховної Ради Віктор Вовк. Деякі екологи пов"язують масштаби повені саме з вирубуванням лісів.

"Хижацьким" назвав масове вирубування карпатських лісів в дев"яностих роках минулого століття Віктор Вовк. Він визнав, що наслідком цього стало значне позбавлення гірських схилів лісового покриву, який нині ще не відновився. З посиланням на думку депутатів парламентського комітету з екологічної політики та природокористування Вовк сказав, що сьогодні проблема масового вирубування карпатських лісів "не є такою кричущою", як у попередньому десятилітті. Натомість відбувається заліснення гірських схилів, особливо тих, які містять найбільшу небезпеку повеневої загрози. Наразі парламентський екологічний комітет, як повідомив Вовк, продовжує боротьбу за створення сучасної екологічної політики. На доказ він навів проект накладення мораторію на вирубання зелених насаджень в містах через неконтрольовану забудову міських територій.

Зараз ви читаєте новину «В апараті ВР кажуть, що проблема вирубування лісів "не є такою кричущою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20977
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода