Ексклюзиви
Пʼятниця, 25 травня 2007 13:01

Ющенко вивів Внутрішні війська з підпорядкування Цушка

Ющенко вивів Внутрішні війська з підпорядкування Цушка

Президент України Віктор Ющенко своїм Указом вивів внутрішні війська з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ і підпорядкував їх главі державі.

Про це йдеться в Указі Президента України "Про приведення системи управління внутрішніми військами у відповідність із Конституцією України", текст якого оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

Документі підписано "з метою забезпечення запобігання і нейтралізації реальних та потенційних загроз національним інтересам, недопущення використання внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (далі – внутрішні війська) в інтересах певних політичних сил, що створює загрозу національній безпеці України, приведення системи керівництва внутрішніми військами як військовим формуванням у відповідність із Конституцією України, на виконання частини другої статті 102, пунктів 1 і 17 частини першої, частини третьої статті 106, пункту 1 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України".

Глава держави постановив вивести внутрішні війська з підпорядкування міністра внутрішніх справ України і визначити, що внутрішні війська є підпорядкованими Президентові України.

Командувачу внутрішніх військ Олександру Кіхтенку Президент доручив невідкладно довести цей Указ до відома командування та особового складу внутрішніх військ.

На Кіхтенка також покладено персональну відповідальність за неухильне виконання цього Указу.

Контроль за виконанням цього Указу здійснює секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко вивів Внутрішні війська з підпорядкування Цушка ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34708
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода