вівторок, 03 квітня 2018 10:08

Рада зібралася відміняти е-декларування для антикорупціонерів

Рада зібралася відміняти е-декларування для антикорупціонерів
Антикорупційний комітет зранку не зібрався - не вистачило кворуму. Фото: twitter.com

На пленарному засідання 3 квітня Верховна Рада планує розглянути законопроекти про скасування е-декларування для антикорупційних громадських активістів.

У залі зареєструвалися 367 народних депутатів.

На ранок оголосили засідання антикорупційного комітету, який мав проаналізувати відповідні документи. Він не зібрався - не вистачило кворуму.

Розпочнуть робочий день парламентарі з розгляду проекту закону про пенсію для звільнених з військової служби. Також повторно розглянуть проекти законів "Про службу в органах місцевого самоврядування" з пропозиціями президента, щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення.

Серед іншого візьмуться за законопроект "Про концесії". Далі - блок питань екологічної політики. Зокрема, спробують затвердити голову та склад Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Наприкінці пленарного дня депутати зможуть призначити позачергові місцеві вибори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше за президента і прем'єра - у Порошенка порахували статки антикорупціонерів

До 1 квітня всі чиновники мають подати свої електронні декларації за 2017 рік. Разом із ними вперше декларуються й антикорупційні активісти. Такі вимоги для громадських організацій депутати запровадили минулого року. Зміни до законодавства підписав президент Петро Порошенко.

Європейський комісар з питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган зробив жорстку заяву через нескасоване декларування для антикорупціонерів. Після критики ЄС президент змінив думку і просив парламент скасувати зміни.

Зараз ви читаєте новину «Рада зібралася відміняти е-декларування для антикорупціонерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути