Ексклюзиви
Середа, 16 травня 2007 18:24

Президент відмовився виступати перед теперішнім складом парламенту

- Послання до Верховної Ради є конституційною нормою, і президент неодмінно виступить з парламентської трибуни. Однак це станеться тільки тоді, коли після позачергових виборів у залі під куполом збереться новий депутатський корпус, – сказав Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

За словами Балоги, заяви окремих народних депутатів від коаліції про необхідність виступу Президента України зі щорічним посланням до Верховної Ради є наївною спробою домогтися визнання дієздатності і повноважень парламенту п"ятого скликання, розпущеного президентським Указом ще 2 квітня.

Керівник Секретаріату звернув увагу, що цьогорічне послання до ВР президент виголосить у нових суспільно-політичних умовах.

- У державну практику будуть запроваджені позачергові вибори парламенту, які ще донедавна вважалися лише теоретично можливими. Верховна Рада, як і політикум загалом, будуть якісно оновлені. Тому глава держави сподівається, що положення його послання будуть сприйматися і втілюватися з позицій вищої відповідальності за державу. Президент виступить у парламенті, який буде більш чистим і чесним порівняно з розпущеною Верховною Радою, - наголосив Балога.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Президент відмовився виступати перед теперішнім складом парламенту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34024
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути