Середа, 03 лютого 2010 16:38

Кучма у Дніпропетровську агітує за Януковича

Кучма у Дніпропетровську агітує за Януковича

3 лютого до Дніпропетровська приїхав екс-президент України Леонід Кучма. Він заявив, що приїхав агітувати за Віктора Януковича.

Про це він заявив під час свого візиту до Дніпропетровська, передає ІА "НОВЫЙ МОСТ".

"Я приїхав сюди агітувати за Януковича. Що чекає нас після виборів, залежить від того, як поведеться майбутній президент.

Після перемоги на виборах на місці Януковича я б провів експертну оцінку того, що ми зробили за всі ці роки, чого позбулася Україна. Тільки тоді у нього будуть підстави вести обіцяну політику.

Крім того, необхідний професійний уряд. Найголовніше – не наступити на ті граблі, на які наступили його попередники. У владі не повинно бути представників великого бізнесу", - сказав Кучма.

Екс-президент пояснив, що змусило його "вийти з тіні" та знову повернутися в політику.

"Неординарна ситуація в країні підштовхнула мене вийти із засідки і висловити свою точку зору.

Протягом 5 років я уникав спілкування з журналістами. Перші роки я давав можливість проявити себе лідерам "помаранчевої" революції, подивитися на їхні дії.

Крім того, ставати в позу критика для мене було принизливим. В умовах, коли головні політичні діячі в державі робили все для того, що мені навіть не доводилося нічого говорити.

Напевно, це характерно тільки для України. Йшли разом, а потім вилили один на одного стільки бруду. Мені було соромно за країну", - сказав він.

Зараз ви читаєте новину «Кучма у Дніпропетровську агітує за Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7039
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути