Цієї ночі росіяни випустили по наших і громадах України 135 дронів та 10 ракет різних типів.
Більшість ракет - балістика, заявив 14 липня президент Володимир Зеленський у соцмережах, передає Gazeta.ua.
"Через удари на Харківщині поранено сімох людей, серед них дитина. Пошкодили звичайні житлові будинки, АЗС та інфраструктуру залізниці. На Чернігівщині поранено трьох людей. Росіяни пошкодили житловий будинок і об'єкти енергомережі, через це тисячі родин залишилися без світла. Зараз тривають ремонтні роботи, щоб якнайшвидше повернути людям електропостачання. Пошкоджено багатоквартирний будинок у Запоріжжі", - написав він.
Балістикою росіяни вдарили по Києву. У столиці пошкоджено 16 об'єктів, серед них звичайна школа та підприємство. Також били по критичній інфраструктурі на Дніпровщині, Донеччині, Житомирщині та Одещині.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повітряні сили за ніч збили над Україною сім ракет і 108 ударних дронів
"Тиску на Росію має бути більше. Не можна втрачати час, і вже на цьому тижні варто ухвалити 21-й санкційний пакет ЄС. Кожен день затримки санкційних рішень означає додатковий час для РФ підготуватись до санкцій. Всі компоненти - чипи, мікросхеми, товари подвійного призначення - все, чим Росія користується, щоб затягувати війну і бити по людях, має бути зупинено. І наші домовленості з партнерами щодо європейської антибалістики - це те, що дійсно може додати безпеки для наших людей. Треба рухатись разом - кожна компанія і кожна країна мають бути справжніми захисниками життя. Спільних спроможностей достатньо, і разом ми можемо побудувати дійсно надійний захист для України та всієї Європи", - наголосив Зеленський.
У ніч проти 14 липня росіяни знову атакували столицю. Виникли пожежі в Голосіївському та Дарницькому районах міста, повідомили в ДСНС
Голосіївській район: внаслідок влучання горіло складське приміщення. Пожежа ліквідована. Дарницький район: на відкритій місцевості горіли автомобілі. Пожежа ліквідована.




















Коментарі