Понеділок, 23 лютого 2009 16:00

Фонд дружини Ющенка вибачився перед Ахметовим

Фонд дружини Ющенка вибачився перед Ахметовим

Добродійний фонд Ріната Ахметова "РозвитокУкраїни" перерахував Добродійному фонду "Дитяча лікарня майбутнього" 43 млн. 495 тис. грн., що становить 44,5% від загальної суми всіх добродійних надходжень.

Про це сказано в повідомленні Добродійного фонду "Дитяча лікарня майбутнього", текст якого розміщено на сайті організації.

Фонд "Дитяча лікарня майбутнього" звертає увагу, що "через неточність, допущену під час прес-конференції "Стан реалізації проекту зі створення та будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров`я матері та дитини – "Дитячої лікарні майбутнього": успіхи та проблеми", у низці ЗМІ з`явилася неправдива інформація, пов`язана з невиконанням одним з найбільших добродійників узятих на себе зобов`язань".

"Повідомляємо, що добродійний фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" виконує всі взяті на себе зобов`язання згідно з угодою, і перерахував на рахунок Добродійного фонду "Дитяча лікарня майбутнього" 43 мільйони 495 тисяч гривень, що становить 44,5% від загальної суми всіх добродійних надходжень", - зазначає Фонд "Дитяча лікарня майбутнього".

Фонд "Дитяча лікарня майбутнього" висловлює подяку Добродійному фонду "Розвиток України" за співпрацю та допомогу і просить вибачення "за це прикре непорозуміння".

Форпост
Зараз ви читаєте новину «Фонд дружини Ющенка вибачився перед Ахметовим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10021
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода