Ексклюзиви
Середа, 18 квітня 2007 13:37

42,8% українців вважають роботу Януковича незадовільною

Українці оцінюють діяльність чинного уряду на трійку з мінусом. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова наприкінці березня − на початку квітня 2007 року.

Як показало дослідження, лише 17,0% опитаних вважають роботу уряду в цілому доброю, або дуже доброю, тоді як 42,8% − поганою або дуже поганою.

Найгірше оцінюють українці діяльністю уряду у сфері боротьби з корупцією - 58,8% вважають її поганою або дуже поганою, та у сфері боротьбі зі злочинністю - 53,9%.

Середні оцінки діяльності уряду в усіх сферах та оцінка діяльності в цілому перебувають в діапазоні від 2,2 до 2,7 бала з 5-ти максимально можливих.

Дещо вище оцінюють діяльність уряду в цілому у східному і південному регіонах (в середньому 2,8 і 2,9 бала відповідно), нижче − у центральному регіоні (2,5 бала) і західному регіоні (2,1 бала).

Опитування проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 23 березня по 6 квітня 2007 року.

Респондентам пропонувалося оцінити діяльність уряду в цілому і його діяльність в різних сферах за п"ятибальною шкалою, де оцінка "1" означала, що діяльність дуже погана, "2" − досить погана, "3" − не погана і не добра, "4" − добра, "5" – що діяльність дуже добра.

Загалом ппитано 2011 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки опитування (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.

Зараз ви читаєте новину «42,8% українців вважають роботу Януковича незадовільною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34212
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути