Як реагували в соціальних мережах на повернення Надії Савченко в Україну.
"Моральна перемога в усі часи була вищою за перемогу фізичну. Повстанці Варшавського ґетто перемогли нацистів. Дисиденти перемогли КҐБ. Сахаров переміг комуністів.
Той, хто вивчав еволюцію мислення, знає: "червоний" лідер ніколи не помиляється, бо його піддані не пробачають помилок. Жодної. Акела промахується раз. І цей раз — останній. Зграя розриває ватажка, який показав слабкість. Ніколи не здаватися, ніколи не поступатися — закон для "червоної" зграї.
Запам'ятайте цей день — це початок кінця Путіна. Уважно слідкуйте, який хижак підніматиметься на заміну. Він буде набагато кривавіший, бо на те є суспільний запит", — Валерій Пекар, 50 років, аналітик.
"Небагато в українському парламенті людей із таким сильним характером. Небагато в українському парламенті людей із такою сильною любов'ю до України. Небагато в нашому парламенті людей із такою сильною ненавистю до ворогів України", — народний депутат Віктор Чумак, 57 років.
"Вигнати Порошенка замало. Треба до підвалин демонтувати клептократію, що благополучно пережила дві спроби революції. І закласти підвалини доброчесного й ефективного народовладдя в Україні. Сподіваюся, у цій справі матиму честь діяти разом із Надією Савченко", — народний депутат Єгор Соболєв, 39 років.
"Путін помилував Савченко. А Савченко Путіна — ні", — блогер Роман Шрайк, 41 рік.














Коментарі