вівторок, 17 червня 2014 06:05

За посаду Литвина борються олігархи

Близько ста активістів Самооборони Майдану 12 червня блокували будівлю Державної прикордонної служби. Звинувачували керівництво в корупції і нездатності організувати охорону кордону на сході країни. Після того з'явилися чутки, що голова прикордонної служби Микола Литвин написав рапорт про відставку. У прес-службі повідомляють, що їхній керівник продовжує виконувати обов'язки.

— При Литвині прикордонна служба деградувала (очолює її з 2001 року. — "ГПУ"). Перейшла на інші стандарти. Вони полягали в тому, щоб зняти із себе відповідальність щодо охорони й захисту кордону. Звісно, тут вина не лише його, а й президента і Верховної Ради, яка позбавила прикордонників функції захисту, — каже Анатолій Лопата, 74 роки. Він був начальником Генштабу Збройних сил у 1993–1996 роках.

— Проблема прикордонної служби не в тому, що там поганий керівник. По-різному можна ставитися до Литвина. Але під час конфлікту в Криму прикордонна служба діяла професійніше, ніж Збройні сили: вивели кораблі, зберегли військовий склад. Так, кордон дірявий, але чи можуть прикордонники власними силами забезпечити його охорону? Ні. Під час нападу на заставу в Луганську вони написали відкритий лист міністру оборони, просили про допомогу. То чому їм не допомогли? Новий керівник теж не зможе вирішити проблему прикордонників. Тут ще треба розібратися, кого звільняти, — вважає політолог Володимир Фесенко, 55 років.

На його думку, деякі пікетувальники біля будівлі прикордонної служби протестували щиро.

— Але частина була проплачена певними олігархами, щоб поставити свою людину, — додає Фесенко.

Зараз ви читаєте новину «За посаду Литвина борються олігархи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути