У соціальних мережах жваво обговорюють сварку Міхеіла Саакашвілі й Арсена Авакова.
Олексій Рябчин, 32 роки, народний депутат із "Батьківщини":
"Пришел в пятницу в Раду послушать премьер-министра. Получилось, что попал в цирк на выступление боксеров и борцов. Пришел в понедельник на Нацраду реформ в Администрацию президента послушать о приватизации. Получилось, что попал в цирк на клоунаду. Боюсь представить, какое представление нас ждет, когда будем принимать бюджет, Налоговый кодекс. И, не дай Бог, до Конституции дойдем".
Ірина Геращенко, 44 роки, народний депутат із "Блоку Петра Порошенка":
"Гидко і соромно. Мало б бути соромно і владним мужам. Хлопці, що в полоні, після пекла розповідають, як підтримували одне одного в найскладніші часи. А ці — в найскладніші години для нашої країни її ганьблять".
Валерій Пекар, 49 років, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи:
"Найжахливіше в цій історії — не базарна лайка і не кидання стаканами. Навіть не корупція, розмова про яку стала причиною сварки. Найжахливіше в цій історії — поділ громадян на перший і другий ґатунок. Сьогодні ділять за стажем громадянства. Завтра — за мовою, формою носа чи кольором шкіри".
Єгор Чечеринда, 40 років, журналіст:
"Всі учасники публічної сварки з їхніми корупційними звинуваченнями, погрозами, матєрщиною, ксенофобськими випадами, киданням склянками та обливанням водою, мали б піти у відставку. В Європі, куди ми прагнемо, було б саме так. У нас же всі залишаться на своїх посадах і готуватимуться до чергового "реформаторського" засідання. Тому ми і не Європа".














Коментарі