пʼятниця, 26 червня 2015 07:05

У готелі, де живе Геннадій Кернес, вилучили "Кубок чемпіона ДНР"

Силовики в балаклавах із нашивками "Укроп" та "Чернігів" під'їхали в понеділок о 10.00 до харківського готелю "Національ" на просп. Леніна. Там розташована резиденція мера Геннадія Кернеса, 55 років. Заблокували центральний та чорний входи. За 15 хв. прибули два "Мерседеси" — з нардепами 44-річним Дмитром Святашем і Михайлом Добкіним, 45 років.

За півгодини двері "Націоналю" розблокували для відвідувачів.

— Люди у формі зайняли декілька поверхів, йде обшук, — на бігу говорить чоловік з готелю.

— В здании находятся спецподразделения МВД. Они не обыскивали, но заблокировали ту часть гостиницы, где живет Геннадий Кернес. Искали какого-то человека, который якобы может быть связан с событиями полуторагодичной давности в Киеве на Майдане, — пояснює Михайло Добкін.

Це підтверджує у "Фейсбуку" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, 51 рік: "Обшуки проводяться у 18 місцях — в тому числі на об'єктах і з особами, пов'язаними з нинішнім міським головою Кернесом".

— Особисто Кернеса візит силовиків не стосується, — розповідає генпрокурор Віктор Шокін, 62 роки. — Один із причетних до розстрілів людей на Майдані "беркутівців" також живе в харківському "Націоналі".

О 15.00 силовики вийшли з готелю через чорний вхід і від'їхали. Того ж дня Арсен Аваков виклав у соцмережі світлину "Кубка чемпіона ДНР, що знайшли в готелі під час обшуку.

Зараз ви читаєте новину «У готелі, де живе Геннадій Кернес, вилучили "Кубок чемпіона ДНР"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути