вівторок, 01 квітня 2014 08:16

Тягнибоку подарували вишиванку з бісеру

Біля сцени в залі "Київпроекту" стають семеро чоловіків у камуфляжній формі й бронежилетах.

— Хлопці, війна вже закінчилася, — каже до них вусань. Прийшов на з'їзд "Свободи" в суботу.

— Наша політична сила незвичайно важко вступає в цю виборчу кампанію, — говорить 45-річний Олег Тягнибок. — Ми занадто багато сил витратили на революцію гідності. "Свобода" була її чорноробом. На відміну від інших політичних сил чи політиків ми не займалася красуванням, самопіаром.

— Якщо Тягнибок не виходить у другий тур, то якого чорта нам іти на вибори? — стукає кулаком по трибуні народний депутат 49-річна Ірина Фаріон. — За кого маємо тоді голосувати у другому турі? За що клали життя "свободівці" і не "свободівці"?

Усі аплодують.

— Сидиш у парламенті, а поруч — убивці, виродки, дегенерати, — продовжує Фаріон. — І ти не можеш встати і дати їм у морду. Розумієш, що ти ще не є вільний на цій землі.

За 4 год. висувають Олега Тягнибока кандидатом у президенти. "За" голосують усі 568 делегатів. Дарують вишиванку з бісеру і запонками.

— Я дуже люблю вишиванки. Різні маю, але такої ще не було, — знімає піджак. Одягає її на блакитну сорочку.

— Знімай, на інавгурацію вдягнеш! — викрикують із зали.

Тягнибок іде коридором. Каже, на виборах може спів­працювати з лідером "Правого сектора" Дмитром Ярошем, який також іде в президенти.

34 кандидати у президенти подали документи до Центр­виборчкому. Сімох зареєстрували. Це колишній депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк, гендиректор "Інтер­агроекспорт" Володимир Саранов, колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, екс-віце-прем'єр Юрій Бойко, колишній губернатор Харківщини Михайло Добкін, народний депутат із "Регіонів" Сергій Тігіпко, бізнесмен Вадим Рабинович.

Реєструватимуть кандидатів до 4 квітня.

Зараз ви читаєте новину «Тягнибоку подарували вишиванку з бісеру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути