Зранку у вівторок у Спілці письменників збирається чергове засідання координаційної ради підприємців. На сцені за столом сидить нардеп-"бютівець" Михайло Волинець. Люди тягнуть руки, аби надав слово.
— Ми обрали групу для зустрічі з президентом, — говорить колишній депутат Михайло Ратушний, 48 років. — Треба напрацювати концепцію розмови. Наші вимоги, за які в понеділок проголосував Майдан, — накладення вето на Податковий кодекс, розпуск Верховної Ради, відставка Кабміну. Якщо Янукович не накладе вето, ми почнемо збір підписів за проведення референдуму по його відставці .
Його підтримують схвальними вигуками та оплесками. Починають обговорювати, як краще організувати мітинг.
— Майдан треба втримати, — виходить до мікрофону екс-глава Ради підприємців при Кабміні 36-річна Оксана Продан. — Є питання з оплатою сцени й озвучки. БЮТ нам сильно допомагає, вони поки що це оплачували. Далі: хто годуватиме людей? У БЮТ є така служба, вони зможуть їх прокормити. Туалети також проплатили. Сьогодні Троєщинський ринок привезе теплі речі та обігрівачі. Їжу обіцяв привезти Дарницький. Ще одне питання: чи не варто домовлятися з президентом про те, щоб він зберігав спрощену систему оподаткування, але не накладав вето на весь Податковий кодекс?
— Вето! — кричать бізнесмени.
Продан киває та виходить у коридор. На ходу каже підприємцям:
— Передайте всім, що ми вирішили: наметове містечко треба називати не "Майдан", а "Місто волі".
Координаційна рада триває 1,5 год. За цей час ухвалюють не дозволяти політичним партіям виходити до підприємців зі своїми прапорами.
Коментарі