Пʼятниця, 19 березня 2010 07:40

Симоненко назвав Тігіпка шоуменом

Лідер комуністів 57-річний Петро Симоненко каже, що віце-прем"єр з економічних питань Сергій Тігіпко знайшов в уряді трибуну, став політичним шоуменом і займається "болтологією". Критикує його за намір узяти кредити в Міжнародному валютному фонді:

— Але ми не чули від нього, що ці кредити підуть на будівництво заводів і нові робочі місця. Він такого ніколи не скаже. Бо ніякої економічної стратегії не розробив і людям нічого не пропонує. Знову такі ж банкіри, як він, розтащать ці гроші по банках. Він прийшов не туди, куди потрібно. Має відповісти, чого хоче: по радіо виступати чи організовувати справу.

У Тігіпка заяви комуністів не коментують.

— Симоненко досвідчений політик. Знає, що й коли можна робити, — каже 51-річний Володимир Фесенко, керівник Центру політичних досліджень "Пента". — В адміністрації йому дали дозвіл на критику саме Тігіпка. Він нічого не говорить проти Акімової чи Азарова, хоча вони також за співпрацю з МВФ. Зараз Симоненку вигідно демонструвати свою автономність, відстоювати комуністичні погляди. Потім він зможе сказати, що боровся в цій коаліції. Але це ще не криза та не розкол у коаліції. У подальшому комуністи можуть не за всі рішення уряду голосувати. Але це буде за кілька

місяців.

Політолог зазначає, що Тігіпко в цьому уряді не має великої ваги. Навіть не зміг відстояти свою приятельку Олександру Кужель — її звільнили з посади голови Держкомпідприємництва.

Зараз ви читаєте новину «Симоненко назвав Тігіпка шоуменом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 712
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути