Ексклюзиви
Понеділок, 21 травня 2007 17:32

Робоча група майже про все домовилася

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  На виході з Секретаріату президента Олександра Турчинова учора перестріла віруюча Московського патріархату. Вручила листа для Віктора Ющенка і розповіла про Божу кару за дострокові вибори
На виході з Секретаріату президента Олександра Турчинова учора перестріла віруюча Московського патріархату. Вручила листа для Віктора Ющенка і розповіла про Божу кару за дострокові вибори

У Секретаріаті президента вчора вкотре зібралися представники робочої групи. Вони повинні були домовитися про умови проведення дострокових парламентських виборів.

Першим до преси виходить заступник лідера БЮТу 43-річний Олександр Турчинов. Він у сірому костюмі. Коли підходять журналісти, просить дати мікрофон.

— Ми ведемо пряму трансляцію із Секретаріату президента, — беручи мікрофон, жартує перед камерами Турчинов.

Журналісти сміються. Турчинов повертає мікрофон і вже серйозно розповідає про засідання.

— Робоча група закінчила свою роботу ще минулого тижня, — каже. — Питання щодо дострокових виборів узгоджені й у них поставлена крапка.

Турчинов запевняє, що залишилося визначити лише дату проведення виборів. Але про неї, каже, мають домовитися президент і прем"єр.

Заступника Тимошенко запитують, чи погодиться БЮТ на перенесення виборів на середину вересня, якщо буде піднятий прохідний бар"єр для партій до 10%. Турчинов говорить, що їхній блок наполягає на проведенні виборів 24 червня.

— Питання 10-відсоткового бар"єру вже не актуальне, — запевняє він.

Розвертається і йде до машини. За ним біжить із пакетом жінка. Виймає аркуш паперу.

— Господин Турчинов! — гукає до нього. — Выборы проводить нельзя! Начинается жара — это Бог нас наказывает.

— Жара идет, потому что выборы, — російською намагається віджартуватися Турчинов, який свого часу був пастором-баптистом. — Поэтому будем молиться, сестра моя.

Жінка просить передати від неї президентові лист. Турчинов кладе його в портфель.

— Хорошо, если президент возьмет, Наталия, — читає підпис Турчинов.

Сідає в сріблясту "тойоту" й від"їжджає.

Наступним виходить представник президента у парламенті 53-річний Роман Зварич. Каже, що робоча група майже виконала свою функцію, залишилися невеликі розбіжності.

— Розходження настільки мінімальні, що їх можна дуже швидко вирішити, — переконує він.

Представники уряду та коаліції — міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов та лідер Компартії Петро Симоненко нічого розповідати не хочуть.

Зараз ви читаєте новину «Робоча група майже про все домовилася». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода