Ексклюзиви
Неділя, 13 травня 2007 17:45

Про своє призначення Плющ дізнався від Азарова

Автор: фото: Михайло МАРКІВ
  Іван Плющ і Микола Азаров вийшли до журналістів після понад тригодинної зустрічі з президентом Віктором Ющенком і прем'єром Віктором Януковичем
Іван Плющ і Микола Азаров вийшли до журналістів після понад тригодинної зустрічі з президентом Віктором Ющенком і прем'єром Віктором Януковичем

До наступної середи робоча група підготує необхідні для проведення дострокових виборів документи та визначиться з датою голосування. Про це повідомили в суботу перший віце-прем"єр-міністр Микола Азаров, 59 років, та новопризначений секретар Ради національної безпеки й оборони Іван Плющ, 65 років.

Вони зустрічалися з президентом Віктором Ющенком та прем"єр-міністром Віктором Януковичем.

Засідання триває десь три з половиною години. Біля входу в Секретаріат президента ставлять невеличкий стіл для мікрофонів. До нього підходять Азаров та Плющ. Секретар РНБО поправляє диктофон, аби не впав зі столу. Азаров тримає в руках купу паперів.

— Практически согласовали малый пакет законопроектов, которые необходимы для проведения досрочных выборов, — повідомляє він. — Доложили наши подходы к переформатированию структуры Центральной избирательной комиссии.

— Президент жаліє, що група за сім днів мало напрацювала аргументів, які б дали можливість президентові разом із прем"єром прийняти кінцеве рішення по даті проведення виборів, — склавши руки, каже Плющ. — Ті документі, які назвав Микола Янович, дадуть підстави президентові та прем"єру це зробити.

Зауважує, що було б добре, якби законопроекти схвалили у парламенті у вівторок.

Мы с президентом договорились — среда—среда...

— Щоб вони набрали силу закону після підписання президентом... Ну, там ряд причин, і Микола Янович чомусь відтягнув до середи, — Плющ повертається до Азарова.

— Нет-нет, мы с президентом договорились — среда-среда, — усміхаючись відповідає той.

— Так що будемо надіятися, що в середу з"являться ці рішення, які будуть вагомими аргументами для прийняття кінцевої дати проведення позачергових виборів, — веде далі Плющ.

За його словами, про своє призначення секретарем РНБО дізнався від Азарова під час засідання робочої групи:

— Микола Янович заніс мені витяг із комп"ютера там, чи що, із сайта президента, що я призначений. Це я вам кажу чесно.

Говорить, що не запитував, чому президент ухвалив таке рішення. Раніше секретарем Ради національної безпеки й оборони був Віталій Гайдук. В указі президента зазначається, що його звільнили згідно з поданою ним заявою.

— Мне приятно отметить, что премьер-министр был первым, кто поздравил Иван Степаныча с его назначением на этот пост, — каже Азаров

— ...Телеграмою, яка є підтвердженням, або візуванням указу, — додає Плющ.

Журналісти запитують, яка вірогідність, що в середу буде визначена кінцева дата проведення виборів.

— Я думаю, что 100 процентов, — пошепки відповідає Азаров.

— От Микола Янович сказав, що він думає, що 100 процентів. Ну а мені добавлять проценти вже нікуди, — каже Плющ.

Зараз ви читаєте новину «Про своє призначення Плющ дізнався від Азарова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5802
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода