Ексклюзиви
Неділя, 08 липня 2007 15:13

Отруєння не можуть розслідувати через Росію

Минулої п"ятниці 51-річний генпрокурор Олександр Медведько провів нараду, на якій говорили про хабарництво у вищих навчальних закладах. Журналістів на неї не пустили.

— Пошли, снимете картинку, — звертається працівник Генпрокуратури до операторів. — Там много красивых лиц. А "пехота" пусть сидит здесь, — каже про журналістів.

— Що ж це за красені? — жартують ті у відповідь.

— Кузьмук, Лавринович, Наливайченко, Николаенко...— дивлячись у стелю, пригадує працівник.

Нарада триває півтори години. Після її закінчення Медведько дає прес-конференцію. Близько півгодини розповідає, що зменшилася кількість злочинів проти дітей, натомість побільшало випадків викрадення людей та пограбувань.

Журналісти запитують, чи покарають "регіонала" Олега Калашнікова за те, що торік він побив журналістів.

— Якщо ми знайдемо докази проти Калашнікова, то, безумовно, порушимо справу, — відказує Медведько.

На запитання, чи після повернення в Україну притягнуть до відповідальності міністра внутрішніх справ Василя Цушка за захоплення Генпрокуратури, відповідає:

— Це залежить від розгляду апеляції. Але вже порушили чотири кримінальні справи, зокрема одну — за фактом захоплення Генпрокуратури, дві — за перевищення службових обов"язків та ще одну за перешкоджання діяльності працівників Генпрокуратури.

Не можуть, за словами Медведька, завершити справу про отруєння Віктора Ющенка. Генпрокурор каже, що Росія не надала зразків діоксину.

— Російська сторона мовчить, і все, — додає.

Зразки діоксину потрібні для визначення країни походження отрути.

Зараз ви читаєте новину «Отруєння не можуть розслідувати через Росію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода