— У Києві викрадають і катують людей. Викрадачі нічого не бояться, бо їх прикриває влада, — каже колишній нардеп 56-річний Юрій Кармазін. — Вони співпрацюють з органами внутрішніх справ або прикриваються ними.
— Інакше боялися би перевозити людей у машинах, — додає. — Їх могли перевірити, зупинити. Юрія Вербицького, якого вбили, також спочатку викрали.
Це ненормально для будь-якої країни. У таких випадках треба мати зброю для самозахисту, газову або гумову. Необхідно розраховувати лише на себе. Стосовно звернень до міліції, обов'язково потрібно реєструвати заяви. Також слід увесь час говорити своїм близьким, куди і коли ти йдеш, від кого чув погрози. Цих простих правил варто дотримуватися, доки у нас така нестабільність, а в міліції немає ладу. Треба бути надзвичайно обережним.
Автомайданівців спочатку вираховує Державтоінспекція, а потім передає їх номери спецпідрозділам. Тому слід завжди пам'ятати про безпеку. Наприклад, у телефоні ми маємо швидкий набір. Він потрібен для того, щоби швидко повідомити: певна машина женеться за тобою.
У такому випадку не варто боятися завдавати шкоди переслідувачам. Є стаття 36 про необхідну оборону. Згідно з нею, якщо твоєму здоров'ю чи життю загрожує небезпека, ти маєш право на захист. Варто оборонятися, адже бачимо, до чого такі переслідування можуть призвести.
Шляхом викрадень та насильства влада досягає тільки протилежного ефекту. До прийняття сумнозвісних законів 16 січня влада мала відносно спокійну ситуацію в крані. Авторитет, хоч і "підмочений" за кордоном, але був. Люди вимагали тільки відправити у відставку Азарова.
Сьогодні владна піраміда в регіонах захиталась. Янукович тепер лише президент одного кабінету, він мало що вирішує. Якщо так буде далі, люди можуть переслідувати такого лідера держави. Громадяни візьмуть мисливську зброю та підуть відстрілювати "Беркут".
Треба усвідомити глибину кризи та зупинити насильство і викрадення людей.
Коментарі