вівторок, 03 серпня 2010 03:33

Московський поїзд замастили помаранчевою фарбою

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  Активісти ”Коаліції учасників помаранчевої революції” 31 липня звішували на столичному залізничному вокзалі потяг Київ–Москва помаранчевими стрічками
Активісти ”Коаліції учасників помаранчевої революції” 31 липня звішували на столичному залізничному вокзалі потяг Київ–Москва помаранчевими стрічками

У суботу на столичному залізничному вокзалі представники "Коаліції учасників помаранчевої революції" прив"язують до поїзда Київ—Москва помаранчеві стрічки. Так висловлюють солідарність із російською ліберальною опозицією, що того дня проводила демонстрації.

До активістів біля вагона N5 підбігають міліціонери. Починається штовханина. Двох учасників акції ведуть до відділку.

— Свободу не спинити! — кричать їм услід мітингувальники.

Затриманих випускають.

— Вони не знали, яким чином кваліфікувати наші дії, — каже затриманий міліцією Сергій Мельниченко. — Хуліганства не було, бо не було мотиву. Те, що ми пов"язали помаранчеві стрічки на поручні вагона, не має протиправного характеру. З чого міліція взяла, що ми будемо розмальовувати поїзд? Вони почали відкрито заволодівати нашим майном. Я його захищав — забирав назад. Одна баночка з фарбою відкрилася, облила мені руки. Я злякався, чи відмиються. Тому витирав руки об вагон. А мене заламали.

Міліціонери та працівники вокзалу зірвали стрічки. До відбуття потяга двоє провідниць відмили вагон.

Зараз ви читаєте новину «Московський поїзд замастили помаранчевою фарбою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути