Вівторок, 09 грудня 2008 18:23

"Маємо цей безлад, бо не пішли на вибори"

  Політолог Дмитро Видрін не вірить, що коаліція БЮТу, НУ-НС і Блоку Литвина працюватиме
Політолог Дмитро Видрін не вірить, що коаліція БЮТу, НУ-НС і Блоку Литвина працюватиме

Учора вранці неочікувано заговорили про високу ймовірність створення коаліції між Блоком Юлії Тимошенко, "Нашою Україною — Народною самообороною" і Блоком Литвина. Консультації з підписання коаліційної угоди та узгодження кандидатури на голову Верховної Ради тривали до вечора.

— Не буде в цьому парламенті ніякої коаліції, — прокоментував ситуацію учора вдень колишній "бютівець", політолог Дмитро Видрін, 59 років. — Верховна Рада не зможе працювати у нормальному режимі. Звичайно, можна створити якусь химеру, і вона буде зафіксована на якомусь папірці. Але химера ніколи не запрацює. Може бути один чи два голоси із перевагою. І що вони дадуть? Будуть ті ж самі проблеми.

Треба проводити дострокові вибори?

— Так. І тоді була б працездатна коаліція. Не пішли на них, бо не знайшли грошей. Тому й маємо цей безлад.

Що залишиться Партії регіонів, якщо все ж таки три фракції порозуміються?

— Якби вони справді створили коаліцію й вона запрацювала б, то "Регіони" були б у гарній позиції, щоб критикувати своїх опонентів. Помилки влади підкреслювати завжди вигідно. Тож Партія регіонів буде у виграші.

Чому БЮТ і Партія регіонів не домовилися?

— Це різні сили. У біології є таке поняття: не можуть різностатеві тварини бути разом. Пам"ятаєте анекдот, який розповідала Тимошенко про білочку і зайчика? Що створили вони сім"ю, а дітки у них не народжуються. Це й закон у політиці, адже у БЮТ і Партії регіонів різні цілі, різні виборці й гасла. Там нічого поєднувати.

Зараз ви читаєте новину «"Маємо цей безлад, бо не пішли на вибори"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода