вівторок, 28 жовтня 2014 00:45

Ляшко годував качкою з яблуками у вишневому соусі

Автор: ФОТО: Сергій Старостенко
  У виборчому штабі Радикальної партії Олега Ляшка пригощають журналістів їжею із столичного італійського ресторану ”Монтеккі і Капулетті”. Український дім, 26 жовтня
У виборчому штабі Радикальної партії Олега Ляшка пригощають журналістів їжею із столичного італійського ресторану ”Монтеккі і Капулетті”. Український дім, 26 жовтня

У штабі "Блоку Петра Порошенка" офіціанти накривають столи в окремій кімнаті. Ставлять підноси із сирними канапками з виноградом, маслиною чи помідором черрі, бутербродами з шинкою, чорний хліб із салом та солоним огірком. Окремо — налисники й круасани. В стаканчиках — нарізана соломкою морква. У вазах — червоні яблука. В плетених кошиках — цукерки "Рошен" та печиво. Наливають італійське вино "Телеро", що в магазині коштує 51 грн, апельсиновий сік, чай, каву. За 2 год. виносять сосиски-гриль, печену кукурудзу. На десерт — шоколадний торт. Наїдки закінчуються о 22.30.

У штабі "Народного фронту" о 17.40 заносять три таці з канапками. Є з салом та огірком, ковбасою салямі, сиром, м'ясним рулетом і червоною рибою. Все з'їдають за 15 хв. Наливають яблучний та апельсиновий соки. Ще тричі виносять їжу. Після 19.30 у бокали розливають вино "Шардоне" марки "Шабо". Таке в магазині коштує від 24 грн.

У штабі "Самопомочі" кафе для працівників і журналістів працює на третьому поверсі. Щоб потрапити туди з медіацентру, потрібно йти 5 хв. Напрямок вказують 11 аркушів зі стрілкою, розвішаних на стінах. У кафе безплатно подають чай та каву з трьома видами печива й заварними тістечками. На столах при вході розкладені фрукти — банани, апельсини, чорний і зелений виноград.

— Алкоголю немає і не буде, тільки гарячі напої. Також ми не робили ніяких страв. До чаю є печиво, — розповідає працівниця Алла.

В "Опозиційному блоці" пропонують чай у пакетиках, каву, мінералку. Близько 16.00 виносять печиво й зефір. Працівники штабу та журналісти розбирають їх за 3 хв. Через 2 год. подають бутерброди з червоною рибою й ­сиром. За кілька хвилин не залишається й їх. Фотограф кладе на тарілку два бутерброди для колеги, який має піді­йти. Пише на серветці "Резерв", малює усмішку.

— Сказали, что есть еда, пришел, а уже нету, — розводить руками один із працівників штабу.

О 21.00 у штабі "Радикальної партії" до 41-річного Олега Ляшка підходять журналісти.

— У вас якийсь фуршет-банкет буде? — запитує білявка.

— Звичайно, ми ж нормальні люди.

— А хто запрошений?

— Та приходьте всі, — Ляшко показує журналістам залу за сценою.

Там три столи. За ними в бежевій формі стоять по чотири офіціанти. Накладають на тарілки качку з яблуками у вишневому соусі та смажену рибу. Пригощають помідорами з сиром моцарела. На тарілках — нарізаний бекон, бутерброди з паштетом. На сріблястому підносі — банани, апельсини, ківі, яблука. Їжу для фуршету замовляли в італійському ресторані "Монтеккі й Капулетті". З алкоголю — біле та червоне вино, коньяк, горілка. Журналісти штовхаються навколо столів, шумно.

До зали спускається Ляшко з дружиною Розітою. Бере бокал із коньяком, надпиває. До нього підходить чоловік у білій сорочці, тримає двоє вил. На них червоним маркером написано "До перемоги! Ваш Олег Ляшко". Присутні сміються.

У штабі "Батьківщини" журналістів почали пригощати в обід. На столи розставляють бутерброди з сиром, червоною рибою, шинкою у вигляді троянд, м'ясними пиріжками. Нарізають жовтий і червоний перець, викладають зелену цибулю, петрушку, кріп і базилік. У два яруси — накраяні апельсини, яблука. Розливають соки, біле й червоне вино. У великих сріблястих каструлях, під якими горять свічки, щоб страви не охолонули, — домашня ковбаса, кров'янка, запечена картопля й курка.

Зараз ви читаєте новину «Ляшко годував качкою з яблуками у вишневому соусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути