Ексклюзиви
Четвер, 14 серпня 2008 17:46

Комуністи підтримують Росію

Українські політики спільної позиції щодо війни на Кавказі не показали. Президент Віктор Ющенко підтримує грузинський народ. Він наказав відправити гуманітарну допомогу та пропонує українських миротворців для залагодження конфлікту.

— Ви маєте право на свободу і незалежність. Ми демонструємо грузинському непокірному народу почуття солідарності, — сказав Ющенко у вівторок на мітингу в Тбілісі.

Прем"єр-міністр Юлія Тимошенко війну ніяк не коментує. Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк пропонує відсторонити від конфлікту військових і передати все дипломатам і міжнародним організаціям.

Партія регіонів закликає українську владу не ставати на бік однієї зі сторін. Мовляв, треба зберегти доброзичливі стосунки з усіма сусідами.

Блок "Наша Україна — Народна самооборона" підтримує Грузію. У фракції міркують, що, здобувши перемогу на Кавказі, росіяни намагатимуться спровокувати подібний конфлікт у Криму.

"Литвинівці" переконані, що там "осетинський сценарій" неможливий. А Комуністична партія України підтримує Росію.

Зараз ви читаєте новину «Комуністи підтримують Росію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода