Народними депутатами стали чимало нових людей. Чи не піддадуться вони на спокуси? Чи не повторять долю тих, які до парламенту пройшли табори, в'язниці, мали героїчну біографію, але не встояли перед фінансами, привілеями?
У нас практично немає ідеологічних партій. Яка ідеологія в "Блоку Петра Порошенка", у нього самого? Ситуативна. А в "Народного фронту", "Самопомочі" та інших, хто пройшов до Верховної Ради? Там була одна ідеологічна партія — "Свобода", яка залишилася за бортом. Тепер Порошенко може бадьоро звітувати Путіну під час телефонних розмов, що більше фракції українських націоналістів у Верховній Раді немає. У нашому капітулянтському парламенті вона була життєво необхідна. Бо хапали б за руку в момент, коли хтось почне продавати Україну.
Нова Верховна Рада не відповідатиме запитам суспільства. Бачили це хоча б по тому, як зливали мажоритарні округи антиукраїнським силам. Цей парламент стане знущанням над Майданом, пам'яттю людей, які загинули там і на фронті.














Коментарі