вівторок, 28 жовтня 2014 00:45

До Гриценка прийшов один журналіст

Центральний штаб партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка розташований на столичній вул. Лєскова, що на Печерську. На третьому поверсі офісного центру працюють зо два десятки членів його команди. Біля входу відвідувачів зустрічають двоє охоронців. Скеровують до медіацентру. В невеличких кімнатах порожньо. Коридором час од часу ходять чоловіки. Один — у військовій формі. Всюди зелені доріжки. Розмов не чути. Навіть телефонних.

На обіцяний брифінг о 17.00 керівник виборчого штабу Олег Канівець не приходить. На дзвінки не відповідає. За час виборчого марафону до прес-центру завітав один журналіст.

— Особливих новин немає. Чекаємо остаточних результатів. Гриценко має провести брифінг десь об 11-й вечора. Більше нічого невідомо, — усміхається прес-секретарка штабу 30-річна Наталія Катриченко. Вона єдина тут у вишиванці.

"Громадянська позиція" набирає трохи більше як 3,0%, за інформацією екзит-полів. Отже, до пар­ламенту не потрапляє.

— Запланованого брифінгу о 23.00, на жаль, не буде. Анатолій Степанович, скоріше за все, виступатиме на ефірах.

Приносить білий виноград, бутерброди з червоною рибою та шинкою.

О восьмій вечора 57-річний Анатолій Гриценко виступає в прямому ефірі:

— Свій корабель до перемоги не привів. Значить, подаю у відставку. В партії є багато мудрих людей. Вони продовжать політику.

У штабі відзначають закінчення 2-місячної кампанії. Тостів не кажуть.

— Спати сьогодні не будемо, штаб працюватиме, — говорить Катриченко.

О 21.00 охоронці закривають центральні двері. Їдять пиріжки.

 

Зараз ви читаєте новину «До Гриценка прийшов один журналіст». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути