
Зранку 9 Травня президент 60-річний Віктор Янукович іде столичним Хрещатиком разом із сотнею ветеранів. Із навколишніх будівель у біноклі спостерігають снайпери. Тут зібралося кілька тисяч людей.
Дивляться на урочисту ходу. Попереду колони військових на БТРі везуть прапор перемоги. За БТРом солдати несуть синьо-жовтий прапор. Їдуть "катюші", танк Т-34. За годину президент їде. Люди роздивляються військову техніку.
Біля виходу станції метро Арсенальна проводить мітинг Загальновоїнська спілка. На сцену виходить екс-нардеп від Партії регіонів 48-річний Олег Калашніков. Через бійку з журналістами він не потрапив до списку на минулих парламентських виборах.
Калашніков формує колонну з близько 300 людей, щоб пройти до Музею Великої Вітчизняної війни на солдатську кашу. Міліція перекриває рух. 2 км йдуть півтори години.
У Музей ще зранку привезли дві польові кухні з 360 л застиглої гречки з тушонкою. Виставили столи, кілька секцій дерев'яного паркану. Перед ними збирається натовп. Але кашу не роздають — чекають Калашнікова.
— Кашу! Дайте кашу! — стукає пляшкою з водою по паркану 6-річна Марійка Скляренко.
— 3 години чекаємо. Я пообіцяла дитині солдатської їжі, — пояснює мати.
Коли починають роздавати, люди напирають. Столи хитаються.
Кілька чоловіків із медалями випрошують подвійну порцію. За горілкою стають у чергу двічі. Але вдруге їм не наливають, бо закінчується і каша, і горілка.
У натовпі непритомніє 83-річний ветеран. Люди відносять його в затінок під ялинку. Кличуть чергових лікарів. Доки міряють тиск, той приходить до тями.
— Нічого страшного, на сонці перегрівся, — кажуть лікарі його дружині. — Можемо "швидку" викликати. Але вона півтори години їхатиме. Самі відвезти не можемо, бо якщо поїдемо, а тут комусь іншому стане погано.
Чоловік лежить на газоні закривши очі. Організатори їдять свої порції гречки в наметах. Відмовляються підвезти ветерана хоча б до метро. Мовляв, у їхні вантажівки не можна саджати сторонніх. Чоловік лежить півгодини на землі, підводиться. Поволі йде з дружиною у хол Музею. Сидять на дивані 3 год. Маршруткою та метро їдуть додому.
Коментарі
4Мій син дуже емоційно реагував на розлуку зі мною, коли я залишала його в садочку. Кіндінорм допоміг нам пройти через цей важкий період без серйозних стресів. Зараз він радісно йде до садочка, з цікавістю бере участь у заняттях і швидко знайшов нових друзів. Дуже раджу цей засіб усім, хто шукає підтримку в складні моменти!
Більшості дітей складно дається адаптація у дитячому садку. Ми також через це пройшли. Але нам дуже допоміг препарат Кіндінорм у цей період. Він чудово заспокоює, налагоджує сон дитини та зменшує стрес.
Молодша донька ніяк не могла звикнути до дитячого садка, регулярно влаштовувала істерики на цьому ґрунті. Спочатку намагалася її вмовити якось, на прикладі інших діток, але це не допомогло. Потім сама вихователька нам порадила Кіндiнорм пропити, і виявилося, що він працює. За місяць дитина стала нормально ходити в дитячий садок