— Українці люблять возити за собою все, що мають у шафах. Часто за двотижневий тур не одягають і третини гардеробу, який привезли, — розказує 27-річна Вікторія Савчук, менеджер однієї зі столичних туристичних компаній.
У шопінг-тури рекомендують брати мінімум одягу.
— Коли їдете за кордон під час розпродажів або відвідуєте країну з дешевим шопінгом, не набирайте багато одягу. Користуйтеся можливістю оновити свій гардероб. У валізу краще скласти побільше інших сумок, щоб було куди пакувати придбані речі. У лютому зустрічала сім'ю білорусів. Приїхали з повними валізами, а коли їхали назад, накупували у нас одягу, ковбас і цукерок. Речі з валіз повиймали і вдягали на себе, бо подарунки в сумку не вміщалися.
На борт літака більшість авіаперевізників дозволяють проносити ручну поклажу до 7 кг. У багаж можна здати 25 кг.
— Торік із компанією хлопців поверталася з Барселони. У супермаркеті вони купили свинячу ногу. При здачі багажу працівники аеропорту сказали доплатити за 5 зайвих кілограмів 60 євро. Ногу мусили залишити.
Якщо збираєтесь у похід, рюкзак не має бути важчим 15 кілограмів. У травні з туристами їздила у похід в Крим. Одна киянка взяла в гори праску й літр шампуню. У жінки під час походу піднявся тиск. Мусили розділити її багаж між собою. Одна косметичка важила 2 кілограми.
Коментарі