Ексклюзиви
Четвер, 14 червня 2007 20:03

В"ячеслав Попов виграв телевізор

Автор: фото: Сергій МАТЯШ
  В’ячеслав Павлович Попов із дружиною Марією Іванівною у власному садку. На столі — телевізор від ”Газети по-українськи”
В’ячеслав Павлович Попов із дружиною Марією Іванівною у власному садку. На столі — телевізор від ”Газети по-українськи”

У конкурсі "Виграй приз-Квітень" 66-річний В"ячеслав Попов із села Великий Перевіз Шишацького району Полтавської області виграв телевізор.

В"ячеслав Павлович народився у Харківській області, на Полтавщину перебрався 27 років тому. За фахом він зоотехнік, зараз на пенсії. Разом із другою дружиною Марією Іванівною, 55 років, пораються в городі та розводять гусей.

— З Марією ми зійшлися п"ять років тому. Вона родом із Росії. 20 років відпрацювала листоношею на сільському поштовому відділенні. Я завжди в неї передплачував газети, — розповідає В"ячеслав Попов.

Від першого шлюбу чоловік має доньку Ірину, яка мешкає в Миргороді. Приїздить у село з онуками Ігорем та Володимиром.

— Ми вже давно хотіли новий телевізор, — зізнається В"ячеслав Павлович. — Але ж не думали, що він з"явиться в оселі через газету. Я передплачую "Газету по-українськи" з початку 2006 року. Перший раз передплатив тижневик, а зараз читаю щоденну газету.

— Торік зі мною трапилися два такі випадки, — продовжує господар. — Спочатку в районному центрі Шишаках знайшов гаманця. Віддав його у відділок міліції. Через районну газету розшукали  власника. Про мене тоді написали в районці. А через півроку в полі при дорозі я знайшов документи односельця — паспорт, посвідчення водія, технічний талон на автомобіль. Повернув документи за так. А собі думаю: повинно ж і мені повезти. І от маю нового телевізора. Залишилося тільки антену купити.

Зараз ви читаєте новину «В"ячеслав Попов виграв телевізор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода