середа, 30 грудня 2009 16:59

У лікувальному центрі Миколи Касьяна вдвічі поменшало пацієнтів

Автор: фото: з сайту www.izvestia.com.ua
  Костоправ Микола Касьян із Кобеляк на Полтавщині зі своїми пацієнтками. Він помер 28 жовтня від хвороби підшлункової залози
Костоправ Микола Касьян із Кобеляк на Полтавщині зі своїми пацієнтками. Він помер 28 жовтня від хвороби підшлункової залози

28 жовтня помер костоправ 72-річний Микола Касьян із райцентру Кобеляки на Полтавщині. Через загострення недуги підшлункової вночі у нього почалася кровотеча. Поховали його на місцевому кладовищі біля каплиці Всіх святих, збудованої за його гроші. На похорон прийшли 3 тис. людей.

За кілька днів після смерті Миколи Андрійовича його Центр мануальної терапії відновив роботу. Там працює прийомний син костоправа — Ян. Приймає з 5.00 до 7.30. Решту часу працює в травматологічному відділенні місцевої лікарні.

Касьян визнавав своїми учнями 10 лікарів. Лише Ян Касьян та Олексій Чигрин — у Кобеляках. Решта — за кордоном.

— Багато людей почали йти на прийом до Олексія Чигрина, — розповідає редактор місцевої газети "Ехо" Ігор Філоненко. — Він лікує в себе вдома. Люди кажуть, у клініці поменшало пацієнтів удвічі.

На сесії міськради депутати вирішили перейменувати на честь Миколи Касьяна вул. Леніна. Також у райцентрі хочуть поставити пам"ятник. Усе це мають намір зробити за кошти кобелячан та відомих пацієнтів Касьяна. Сподіваються, частину грошей дасть його кум російський співак Йосип Кобзон. Треба 500 тис. грн, поки зібрали 3 тис. грн.

На сороковини до могили Касьяна навідався Герой України, керівник сільгосппідприємства "Агроекологія" Семен Антонець із Шишацького району Полтавщини. Інших відомих пацієнтів у місті не бачили. Вдова  Касьяна Андріана розповідає, люди досі дзвонять та запитують Миколу Андрійовича.

Зараз ви читаєте новину «У лікувальному центрі Миколи Касьяна вдвічі поменшало пацієнтів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути