Четвер, 02 жовтня 2008 21:35

Тамара Ґвердцителі щомісяця буває в Києві

  Грузинка Тамара ґвердцителі має квартири у Тбілісі та Москві, по кілька місяців гастролює у Парижі та Києві
Грузинка Тамара ґвердцителі має квартири у Тбілісі та Москві, по кілька місяців гастролює у Парижі та Києві

46-річна поп-співачка Тамара Ґвердцителі вперше побувала в містечку Коктебель у Криму. Виступала на джазовому фестивалі.

— Коктебель у мене раніше асоціювався з віршами Марини Цвєтаєвої, — розповідає перед концертом. — Тепер я в нього закохалася. Для мене Україна наче ще одна велика батьківщина. В Одесі народилася моя мама.

Каже, професійно займатися співом почала завдяки матері Інні Кофман. Вона викладала російську мову та літературу.

— У сім років уперше почула голос Едіт Піаф. Мама віддала мене до школи при консерваторії в Тбілісі. Коли її закінчила, продовжила навчатися в консерваторії.

— О-о, ві-ві! Тамара вотре Едіт Піаф, — приєднується до розмови французький акордеоніст Рішар Ґальяно, 56 років. Він виступає в одному концерті із ґвердцителі.

— Тамара — російська Едіт Піаф, — додає француз через перекладача. — Це сказав маестро Мішель Леґран.

Із композитором і музикантом Леґраном ґвердцителі познайомилася 1991-го в Парижі. Після першого спільного виступу її часто запрошують до Франції.

— Їжджу туди і виступати, і відпочивати, — каже співачка. — Маю квартиру в Москві, у Тбілісі мама живе. У Києві буваю майже щомісяця.

Два роки тому Ґвердцителі вперше виступила в оперному театрі в Дніпропетровську. Грала Кармен у п"єсі Проспера Меріме.

— Це була моя дитяча мрія, — усміхається.

Наприкінці року Ґвердцителі співатиме в третьому сезоні телевізійного проекту "Дві зірки" на російському Першому каналі.

— Із актором Дмитром Дюжевим перемогли в попередньому сезоні, — радіє. — У Діми чудовий голос, мені було з ним легко. Який партнер буде цього разу, не знаю. Хоча в музиці не може бути випадкових людей.

Зараз ви читаєте новину «Тамара Ґвердцителі щомісяця буває в Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода