Ексклюзиви
середа, 16 квітня 2008 14:30

Сергій Єрмаков називає Кужель мамою

Автор: фото: Євген КОЛЕСНИК
  Прозору сукенку Сергій Єрмаков шиє на замовлення клієнтки, яка планує одягати її на відпочинку біля моря. Дизайнер каже, що цьогоріч такі сукні будуть модні
Прозору сукенку Сергій Єрмаков шиє на замовлення клієнтки, яка планує одягати її на відпочинку біля моря. Дизайнер каже, що цьогоріч такі сукні будуть модні

Півроку тому київський дизайнер 35-річний Сергій Єрмаков оголосив конкурс серед ув"язнених на дитячий та жіночий костюми. До участі запросив в"язнів України, Росії та Білорусі. Запропонував створити ескізи вбрання для Роксолани, мадам Помпадур, Наталки Полтавки та казкових героїв.

— У травні журі визначить переможця. Я вручу йому премію, а після звільнення запрошу до себе на практику, — розповідає дизайнер у власному Будинку мод, що на столичній вул. Редутній. Він у білих зашнурованих черевиках від ґуччі, футболці від Каваллі, джинсовій куртці від Дісквайред і джинсах від Версаче.

Каже, ідея конкурсу з"явилася після розмови із клієнткою, яка працює в Департаменті виконання покарань. В"язні шлють Єрмакову ескізи щодня.

— Один чоловік зобразив Буратіно і Мальвіну, які стоять із руками, складеними ззаду в замок, як у зеків. Це вразило мене, — додає.

Найдорожча річ, яку створив Єрмаков — пальто з горностая. Пошив його для українки, яка виїхала до Нью-Йорка. Хутро купував у Канаді. Підкладку виготовив із атласу, розшитого золотими нитками. Річ коштує $70 тис. Для ведучої Маші Єфросиніної створив плаття "Русалка". 2005-го вона вела в ньому пісенний конкурс "Євробачення".

— А Олександра Кужель мені взагалі як мама, — розказує про клієнтів. — Завдяки їй 2004-го відбулося моє перше шоу в Будинку прийомів Кабміну. Директор заявила, що не включить світло. Публіка чекала півтори години. Кужель порадила пригнати машину з генератором — міні-електростанцію. Директорка кричала: "Варвари, геть звідси!"

Я залишив дружині двокімнатну квартиру

Три роки тому Сергій Єрмаков розлучився із дружиною Людмилою. За фахом вона кравчиня. Жінка виїхала до Італії.

— Чув, як на ОРТ Людмила розповідала, що кохає мене і, можливо, повернеться. Ми розійшлися не дуже добре. Я залишив їй двокімнатну квартиру в Києві, на Рейтарській. Там є колона, прикрашена мозаїкою із перлів і напівдорогоцінних каменів, — каже він.

Додає, що єдина жінка в його житті — мати:

— Навіть кілька годин не можемо одне без одного. Я купив їй квартиру поряд. Батько колись пішов від нас. Намагаюся не тримати на нього зла, але це не завжди вдається.

З 11 років Сергій хворіє на цукровий діабет. Через недугу не бачить на праве око, ліве — зряче на 5%. Будинком він пересувається, тримаючись за двері та стіни. На показах і вечірках його супроводжує помічник. Каже, слабкий зір не заважає створювати одяг.

Клієнти дарують Сергієві наперстки. Знають, що він колекціонує їх.

— Десять років тому в музеї Сальвадора Далі в іспанському місті Фігуерасі купив два срібних. Та найдорожче дістався наперсток у Кракові, — сміється він. — Із видом міста коштував 10 доларів. Доки купував його, злодії поцупили гаманець. Я лишився в чужій країні без грошей. Дві доби голодував, перш ніж вернувся додому.

Віднедавна Єрмаков пише художні книжки. Із другом, співаком Дмитром Долиною, створив два романи. Планували видати їх наприкінці весни чи на початку літа. Та 29 березня Дмитро загинув — послизнувся на вулиці й упав. Йому було 27 років.

1972, 19 червня — Сергій Єрмаков народився у Києві в родині електрика
1989 — закінчив школу N206; вступив до ПТУ N46 на кравця верхнього жіночого одягу
1990 — живе в цивільному шлюбі з кравчинею Людмилою
1998 — одружилися
2004 — перший показ у Києві
2005 — розлучився; купив квартиру
2006 — створив модний дім Haute Valeur
2007 — гран-прі конкурсу однієї сукні "Кришталевий силует"

Зараз ви читаєте новину «Сергій Єрмаков називає Кужель мамою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути