Четвер, 18 вересня 2008 18:32

Найнижчий чоловік і жінка з найдовшими у світі ногами зустрілися (ФОТО)

  Китаєць Хе Пінгпінг із росіянкою Світланою Панкратовою фотографувалися у вівторок на Трафальгарській площі в Лондоні. Зріст чоловіка 74,61 сантиметра, довжина ніг у жінки — 132,2 сантиметра
Китаєць Хе Пінгпінг із росіянкою Світланою Панкратовою фотографувалися у вівторок на Трафальгарській площі в Лондоні. Зріст чоловіка 74,61 сантиметра, довжина ніг у жінки — 132,2 сантиметра

У вівторок на Трафальгарській площі в Лондоні зустрілися 20-річний китаєць Хе Пінгпінг і росіянка Світлана Панкратова, 36 років. Вони потрапили в Книну рекордів Гіннеса: зріст чоловіка 74,61 см, а жінки — 196 см. У Панкратової найдовші у світі ноги — 132,2 см.

У традиційному східному халаті Хе Пінгпінг виходить із ресторану. Він усміхається й позує репортерам. Каже, коли народився в селі Хуаде в районі Вудланчабу, помістився на долоні свого батька.

— А я коли росла, то завжди дивувалася, чому ноги довгі, — розповідає Світлана. Синя сукня сягає жінці вище колін. Хе Пінгпінг проходить ніж ними й не зачіпає подолу головою.

— Я знала, що буде зйомка із низеньким чоловіком, але щоб аж настільки! — Світлана бере Хе Пінгпінга на руки. Чоловік чіпко тримається коротенькими ручками.

Панкратова народилася у Волгограді. У школі займалася баскетболом. Грала в санкт-петербурзькій команді "Хвиля". 1992-го Світлана поїхала в США, три роки виступала за університетську команду Вірджинії. Потім перебралася в Іспанію, грала за "Памплону". Нині жінка живе в місті Коста дель Соль, працює в агентстві нерухомості. Вона неодружена.

— Мій хлопець має зріст 185 сантиметрів, але це не заважає мені почуватися щасливою із ним, — запевняє.

Зараз ви читаєте новину «Найнижчий чоловік і жінка з найдовшими у світі ногами зустрілися (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода