Четвер, 07 лютого 2008 15:10

Мертву воду можна нейтралізувати освяченою

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

"Нам ніби хтось поробив, — пише пані Марія з Чернігівщини. — Коли одружилися, чоловік мав хорошу роботу, в сім"ї було все добре. Але не пройшло й року, як почалися проблеми. Чоловіка звільнили за скороченням штату, ми стали сваритися, хворіти. Сусіди заздрять, хоча чому заздрити? Куди чоловік не влаштується на роботу — то організація закривається, то зарплату затримують. Я народила синочка — у нього то одне, то друге болить. Що нам робити? Ми ж молода сім"я, а вже до розлучення доходить".

На ваше, пані Маріє, подружнє життя негативно впливають свідомі біоенерговпливи, що в народі називають порчами. Вони мають певну програму. І на вас, і на чоловікові порча на відштовхування протилежної статі. Ви поруч, але немає між вами контакту, взаємопочуття такого, як раніше. У чоловіка зв"язані руки — проблеми з роботою, зашиті кишені, а гаманець не має дна, всі гроші вилітають. Крім того, і на вас, і на ньому структура, що порушує біоенергообмін, створює умови для хвороб, нервових зривів. Дія цих структур посилюється підлитою у вас під дверима мертвою водою. Нейтралізувати її можна освяченою водою. Крім того, в оселі багато негативної енергії від ваших емоцій та думок. Потрібно запросити священика освятити житло. А порчі треба зняти. І поступово у вашій родині все налагодиться.


"У мене в житті чорна смуга — й чим далі, тим гірше, — ділиться в листі до редакції пані Любов зі Львівської області. — Чоловік сім років не живе з сім"єю, але й не розлучається. Їздить по заробітках, має коханок, все обплутує брехнею. Синові купив машину, дає гроші, аби той не засуджував його поведінку. Син конфліктує зі мною, звинувачує у всьому. Я бачу, як все навколо мене руйнується, але нічого не можу змінити. Відчуваю страшну самотність. Їздила до бабки. Вона сказала, що буду сама й не варто ні до кого звертатися".

Ваш чоловік самотній і заплутаний у порчах так само, як і ви, пані Любов. Єдине, що в нього стабільне — це офіційна сім"я. Гроші, що заробляє, в одну кишеню входять, а в іншу виходять. Вони не йдуть йому на користь. Для свого чоловіка ви, як жінка, зараз не існуєте. Вам потрібно обов"язково зняти порчі. Тоді у вас покращає самопочуття й ви більш реально будете сприймати те, що відбувається.


Порчі роблять як дистанційно, так і через предмети або символічні дії. Наприклад, пані Ольга з Вінниччини пише: "У мене в квітнику біля хати росте рослина, яку називають "заячий холодок". Хтось вирізав усю середину, тільки круг лишив. Відтоді я почала хворіти. Усе болить".

Коло, яке залишилося, символічно пов"язано з вашим, пані Ольго, ім"ям. Усередині його полито мертвою водою з наговором на смерть. От і чахнете ви, як зрізані рослини. Покропіть освяченою водою з молитвою та перехрестіть вирізане місце. Так само з молитвою обітріть себе водою. У вас відновиться природний енергообмін, і організм почне оздоровлюватися.

Від редакції. Якщо з вами чи з вашими рідними, знайомими траплялися схожі випадки, якщо вас щось турбує, напишіть про це до редакції "Газети по-українськи". Наталія Сапа дасть пораду.

Зараз ви читаєте новину «Мертву воду можна нейтралізувати освяченою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 415
Голосування Хто має представити Україну на Євробаченні 2020 у Роттердамі?
  • Krutь
  • Jerry Heil
  • Go A
  • Девід Аксельрод
  • Khayat
  • Tvorchi
  • Хтось із півфіналістів Нацвідбору
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода