Четвер, 21 серпня 2008 18:45

Леонід Якубович вибив собі вищу пенсію

У вівторок російський телеведучий Леонід Якубович, 63 роки, сварився із працівниками Пенсійного фонду в Москві. Скаржився, що йому платять замалу пенсію — 7 тис. рублів (майже 1400 грн). При цьому не враховують часу його навчання в інституті та шести років роботи на телебаченні.

— Мій перший ефір був 1 листопада 1991 року, а у фонді рахують, що 1997-го, — каже. — Роки навчання в інституті у трудовій практиці не враховують. (Якубович закінчив інститут електронного машинобудування. — "ГПУ"). Тобто вчитися не вигідно. А якщо сидів у тюрмі, то це в трудовий стаж входить. Це злочин, убогість державного масштабу. Я подам до суду.

Леонідові Якубовичу вдалося підвищити собі пенсію на 2 тис. руб. Середня ж у Росії становить 4,895 руб (965 грн).

Якубович 17 років вів телепрограму "Поле чудес". Рік тому вийшов на пенсію.

2006-го телеведучий придбав котедж в елітному селищі "Пенати" на Ризькому шосе в Москві. На воротах його двоповерхового будинку висить табличка: "Охороняється міліцією". У російській столиці Якубович має дві квартири. Із дружиною Мариною виховують доньку Варвару, 10 років. 35-річний син Артем працює журналістом, має доньку Софію, 7 років.

Зараз ви читаєте новину «Леонід Якубович вибив собі вищу пенсію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода