Степан Адросюк, 45 років, Львів, продавець у магазині електротоварів:
— Доньку відправили в дитячий оздоровчий центр "Дніпро". Це на Херсонщині. 14-річна Оксана не бачила моря, в Криму навряд чи побуваємо. У центрі процедур лікувальних багато. Перед поїздкою прочитав в інтернеті, що там не дуже добре годують, малі порції. Тому дав доньці з собою 600 гривень. Сказав, щоб купувала їжу і фрукти.
Аліна Ходовіцка, 33 роки, Львів, домогосподарка:
— Цього року 8-річний син Андрій вперше поїде сам у табір на три тижні. До того відпочивали родиною в Криму. Наприкінці липня відвеземо його з чоловіком у "Ровесник" на Сколівщину. Там відпочивали діти сестри. Казали, що сподобалося. Для нас головне — що недалеко. Дитина захворіє чи закапризує — заберемо. Зі Львова трохи більше 2 годин їхати. У таборі дозволяють батькам залишатися на вихідних із дитиною. Є сауна, басейн.
Мирослава Баран, 39 років, Львів, медсестра:
— Цього літа син і дочка не відпочиватимуть. Навесні у школі пропонували путівку в одеську "Молоду Гвардію", але там якраз теракти були. Я побоялася. І зараз така непевна ситуація, що краще хай вдома сидять. В серпні родиною поїдемо в Карпати на тиждень.














Коментарі