Середа, 12 вересня 2012 00:45

Дитина не цікавиться іграшками й однолітками

Автор: фото з сайта www.daypic.ru
 

2-річний Чарлі Паркер грається з удавом Пабло в зоопарку свого батька в австралійському штаті Вікторія.

— 2,5-метровий Пабло — улюбленець Чарлі, — каже батько Ґрег Паркер, власник приватного "Парку дикої природи Баларат". — Удав такий важкий, що дитина ледве носить його на собі. Іноді син відволікається на крокодильчиків.

Хлопчик почав цікавитися плазунами, відколи йому виповнився рік.

— Першу змію ми подарували малому на його перший день народження. Мій батько теж любив диких тварин, тому Чарлі — представник третього покоління рейнджерів у сім'ї Паркерів.

Мати не дуже схвалює, що син так багато часу проводить з рептиліями. Окрім того, що Чарлі грається зі зміями і носить їх на собі, він ще й розмовляє з ними. Дитина не цікавиться іграшками й однолітками.

Чарлі Паркер став одним із найзнаменитіших дітей в Австралії. Подивитися на його ігри з удавом у зоопарк щодня приходять сотні відвідувачів. Хлопчика називають популярнішим за австралійку Бінді Ірвіну, яка від 4 років бавиться з крокодилами. Її батько Стів, мисливець на цих тварин, знімає фільми про дику природу.

Зараз ви читаєте новину «Дитина не цікавиться іграшками й однолітками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі