Почуваюся на 28 років. У душі такий само молодий і дурний.
Вік – відносна штука. Інколи дивлюся на 19-річних дівчат, які поводяться, наче дорослі тьоті. Буває гарна дівчина через тиждень після одруження перетворюється на клушу. Вже добігла до фінішу в її розумінні. Тепер можна грати в дорослу, бурчати на чоловіка, не слідкувати за собою. А буває старенька бабуся, а в душі – дівчинка.
Чоловік молодий, доки цікавий жінкам.
У кожного в душі сидить маленька дитина. Важливо протягом життя її не зраджувати. Але більшість починають вдавати того, ким не є.
Моє життя – це перенасичене кольором фото.
Найкраща смерть – швидка. Таку Бог дарує найдобрішим.
Єдиний сенс життя – творчість. Вона може бути в чому завгодно – у винаході, у створенні тексту, фото. Хто цього не може, вдається до іншої творчості – створює проблеми. А бабусі на лавках біля під'їздів обговорюють проституток і наркоманів.
Дитинство пахне батьківським сараєм. Там часто щось стругав із дерева і майстрував. А також – городом, перегноєм.
Був тихою, але впертою дитиною. У 13 років мене відпустили вчитися в технікум у Запоріжжі. Перед тим довго сварився з матір'ю – вона не хотіла, щоб я їхав. Казав їй: або відпускайте, або втечу.
Вперше сфотографував у 14 років. Це був автопортрет. Вийшов гарний. З батьком проявили плівку у ванній. Досі пам'ятаю дикий захват, коли на фото починає проявлятися зображення.
Найбільша проблема нашого суспільства в тому, що люди часто не готові приймати рішення, які суперечать усталеним звичаям. Мама з татом 25 років прожили разом і розлучилися. Коли подорослішав, зрозумів: краще б вони розвелися, коли мені було 5, а не 25. Бо мучились, щодня сварилися й почувалися нещасними.
Якби зустрів Бога, запитав би: як був створений світ? Це – найбільша загадка. У теорію Дарвіна не вірю.
Християнська релігія керує людиною за допомогою комплексу вини. Поняття гріха дуже розвинене. У церкву заходиш і бачиш бабусь біля підсвічників, від яких не йде добро. Дивляться так, ніби у чомусь винен.
Для хлопця служба в армії корисна. Жінки одразу відчувають, хто служив, а хто – ні.
Гроші – це свобода.
Найбільше боюся зубних лікарів, війни й людської агресії.
Чоловіки діляться на два типи – бабії та алкоголіки. Я – бабій. Алкоголю ніколи не пробував. Прийняв таке рішення у 15 років.
Якби не працював фотографом, був би інженером. Дуже люблю робити щось власноруч, особливо, коли йдеться про механізми.
З Інституту цивільної авіації відрахували, бо замість роботи над лабораторною майстрував вертольота. Думав, реальна праця над літальним апаратом у авіаційному навчальному закладі важливіша за писанину для "галочки". Виявилося, навпаки.
Дев'ять років будував корабель "Святий Андрій". Витратив півтора мільйона доларів. Це свої і кредитні гроші. Щодня з півтора десятка людей працювали під моїм керівництвом. Гарна була цяцька: ресторан, кінозал, бібліотека, каюти. А потім продав. Тиждень після цього був у депресії. Далі відчув себе щасливим, бо позбавився великої халепи. Не був готовий до того корабля – роботи з персоналом, перевірок, інших клопотів. Треба було ганяти барменів, муштрувати працівників ресторану. А всі крадуть і брешуть.
Головою сім'ї має бути чоловік. Коли до мене на зйомку приходить родина і в ній батько – голова, то під час фотографування тиша й порядок. А коли керує матір, повна задниця – діти ревуть і верещать, ніхто не хоче фотографуватися. Жінка по своїй природі емоційна. Якщо намагається навести лад, це перетворюється на істерику.
Якщо творчій людині все подобається, то вона вже не творча. Художник завжди незадоволений: постійно здається, що десь не дотягнув, трішечки не так зробив.
Найкращий спосіб перемогти депресію – поспати.
До 30 років у людини обличчя, а потім – результат її стилю життя.
справжні Усмішки бачу рідко. У 99 відсотків – це гримаси або оскали. Так психологічно захищаються від інших, приховують свою натуру або мають комплекси.
Ніяких загадок у жінках немає. Вся їхня загадковість – це розвод для лохів на гроші та емоції.
Гомосексуалізм – це наслідок матріархату. У багатьох європейських країнах це явище набирає великих обертів, бо зростає соціальна захищеність жінок. Створені такі умови, що ролі чоловіка і жінки переплутані. Жінки більше маніпулюють, стають стервозніші. Слабкі чоловіки плюють на них і вирішують сексуальні питання самотужки.
Підсвідомо чоловік від жінки чекає збудження і розслаблення. А жінка від чоловіка – захисту й добробуту. Коли ролі статей міняються, гармонії у стосунках немає.
Кохання – це коли обоє відчувають, що вони – вдома.
Найбільші зрадники України – жлоби. У мене два тижні працювала дизайнер. Заробила тисячу доларів. Через день зустрічаю її у жеку – стоїть у черзі по субсидію.
Найлегше працювати з дітьми. Вони відверті й справжні.
Відвертість фотографи шукають у країнах третього світу – знімають індійських старців, афганських дітей. Там можна знайти багато щирих очей. По гламур і розкіш їдуть у Європу.
Найкраща фотографія – на якій видно історію. Завдяки дрібницям, вона – наче кіно, розповідає про щось.
На знімку завжди видно, як людина ставиться до того, хто її фотографує. Якщо поважає, то хороші знімки виходять, якщо ні – такі собі. Саме тому всі фото на документи жахливі. Зазвичай їх роблять люди, яким ця робота набридла, вони не є авторитетами для замовника світлини.
Щоб зробити гарне фото, людину потрібно витягнути з її коробочки – з тієї ролі, яку вона грає і за якою ховається. Тільки тоді можна спіймати її справжню. Часто жінкам кажу: виключи дуру.
Найскладніше було знімати одного політика. Це тривало 8 годин, а він все не розкривався. Був нелегкий випадок із бабцею, років 80. Попросила сфотографувати її для сайта знайомств. Старався, як міг. А вона подивилася й жахнулася. Дає мені фото, де вона 20-річна, і каже: "Ось так справжні фотографи знімають".
Фотографія – це спілкування.
Можу розчулитися і пустити сльозу. Прийшла жінка й каже: "Ви фотографували 24 роки тому мою доньку. Зараз вона виходить заміж". Як тут приховаєш емоції?
Із відомими працювати складно. Вони переважно хочуть задовольняти власне еґо. З пересічними людьми цікавіше, у них більше справжніх емоцій і життя.
Жінка гарна на фото, коли почувається жінкою.
Коментарі