Ексклюзиви
неділя, 06 серпня 2023 12:05

Куди цілилась Росія: у ЗСУ розповіли про нічні удари

Куди цілилась Росія: у ЗСУ розповіли про нічні удари
Росія вночі 6 серпня вчергове вдарила по Україні ракетами. Фото: rbc.ua

Під час атак по Україні вночі 5 ‒ 6 серпня російські окупанти змістили увагу з портової інфраструктури на інші об'єкти.

Росіяни випустили "Калібри", "Кинджали" та ракети Х-101, але українська ППО відпрацювала успішно. Про це у коментарі 24 Каналу розповіла керівниця об'єднаного пресцентру Сил охорони та оборони "Південь" Наталія Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обстріл Хмельниччини: як рятувальники борються з наслідками

За її словами, ворог раніше цілив саме в портову інфраструктуру, підтверджуючи вихід із зернової угоди.

"Певним чином готували "привітання" до Дня Повітряних сил, оскільки основні удари призначались для відповідної інфраструктури, пов'язаної з потужностями саме цього роду військ", – зазначила Гуменюк.

Зокрема, росіяни цілились по Старокостянтинову на Хмельниччині. Там розташований аеродром, який від початку повномасштабного вторгнення не дає спокою окупантам.

Українські військові вночі проти 6 серпня знищили 57 повітряних цілей. Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук. Знищено, зокрема, 30 крилатих ракет та 27 ворожих дронів.

Знищено усі 27 ударних БпЛА Shahed-136/131,п′ять із шести ракет "Калібр" (друга хвиля) та 13 із 20 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х555.

Зараз ви читаєте новину «Куди цілилась Росія: у ЗСУ розповіли про нічні удари». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути