Пʼятниця, 13 липня 2018 11:35

Прикусіть язик: лайка впливає на статеве життя

Прикусіть язик: лайка впливає на статеве життя
Стародавні слов'яни вважали, що матюки виконують функцію прокляття Фото: onedio.com

Лайка та нецензурна лексика гублять здоров'я людей і впливають на статеве життя.

У стародавніх рукописах матюки розглядаються як риса "бісівської" поведінки. Вимовляючи брудні слова, людина закликає темні сили. Стародавні слов'яни вважали, що матюки виконують функцію прокляття. Відоме всім дієслово на букву "ї" походить від давньослов'янського слова "проклинати". Ним проклинають не тільки адресата, а й самого себе.

Там, де немає лайки, яка асоціюється з дітородними органами - практично не виявлено випадків захворювання синдромом Дауна та ДЦП. У країнах, де такі матюки представлені - існує зворотна тенденція. Росія тут серед лідерів. Також вчені помітили вплив лайки, що позначає чоловічі геніталії, на статеве життя людини. В результаті імпотенція стає неминучим супутником лихословів, пише сайт chust.info.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опублікували збірку лайок і прокльонів

Російський дослідник Петро Гаряєв довів, що брудні слова впливають на здоров'я того, хто їх вимовляє. Це негативно позначається на потомстві лихослова. При вживанні матюків у хромосомах закладається "негативний код", здатний зробити життя дітей такої людини жахливим. Позитивні слова лише покращують стан здоров'я і сприяють появі здорових нащадків.

Нейробіолог Емма Бірн вважає, що лайка допомагає краще зрозуміти рідну мову й закладає основи соціального спілкування.

"Лайка - частина соціального розвитку. Навчати, як правильно і в яких випадках лаятися під чуйним керівництвом дорослих набагато краще, ніж забороняти лаятися взагалі", - каже вона.

Зараз ви читаєте новину «Прикусіть язик: лайка впливає на статеве життя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 827
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути