Анастасія Бойченко, 50 років, учитель, Луцьк:
— У мене зять прописаний. Працює топ-менеджером, офіційна зарплата під 18 тисяч гривень. Виписувати боюся, поки АТО триває. Він хоч і комісований, але не хочу, щоб знову мав проблеми з військкоматом.
Анатолій Пашковський, 36 років, супервайзер, Київ:
— Ми відмовилися від субсидії, на яку подавали торік. У лютому купили нову квартиру. Хоч і оформляли по оціночній вартості, але й вона утричі перевищує допустимі при субсидії 58 тисяч гривень на покупки. Стару однокімнатку здаємо квартирантам. Якщо прийдуть перевіряти, то оштрафують.
Олександр Панащук, 48 років, інженер-технолог, Тернопіль:
— Мав субсидію 2004 року. Мене тоді оштрафували, бо спалив менше газу, ніж полагається. Ми з жінкою відкривали всі вікна й горище, щоб випалити ту дозу, яку нам дали. Кажуть, тепер навпаки. Будуть давати пільгових 200 кубів. Якщо спалиш більше, то платитимеш по повній вартості.
Ірина Сергєєва, 56 років, пенсіонерка, Київщина:
— Дочка наказала не оформляти субсидію. Маємо чотири корови, вожу молоко на базар продавати. Ще торгую городиною, м'ясом, яйцями. А це додатковий дохід. Якщо приховаю, а інформацію перевірять, то штраф буду платити. Сусідів маю заздрісних. Здадуть мене в першу чергу.
Оксана Клімкіна, 31 рік, диспетчер, Львів:
— Не хочу, щоб до мене додому приходили інспектори й дивилися, як я живу. Розпитували, за які гроші зробила ремонт, купила пральну машину й газонокосарку. Краще менше будемо телевізор дивитися, газовий котел замінимо на твердопаливний. Якось зиму протягнемо.
Катерина Мединська, 36 років, вчитель, Суми:
— У мене прописаний чоловік, з яким розлучилася два роки тому. Через нього мені субсидії не буде. Зараз працює у Польщі. Йому довідку про доходи взяти ніде. У квітні купив машину.
Коментарі