вівторок, 08 серпня 2006 18:50

Помер професор Михайло Гаврилюк

У неділю не стало професора Михайла Гаврилюка. Колишній ректор Львівської політехніки помер у своєму помешканні від обширного інфаркту на 75-му році життя.

— Це удар для всього університету, — каже проректор Володимир Павлиш, 55 років. — Михайло Олександрович до останнього дня працював, був життєрадісною і чесною людиною. Бачилися з ним місяць тому, бадьорий такий був, говіркий. Не віриться, що його вже немає.

Михайло Гаврилюк походить з родини українського письменника Олександра Гаврилюка. Батька втратив у перший день війни — він загинув під час бомбардування Львова.

У 1954-му Михайло Олександрович із відзнакою закінчив Політехнічний інститут, захистив кандидатську дисертацію і очолив кафедру автоматики та телемеханіки.

Двадцять один рік, з 1971-го до 1991-го Михайло Олександрович був ректором Львівської Політехники. Потім був професором і викладав на рідній кафедрі.

Поховають Михайла Гаврилюка на Личаківському кладовищі.

Зараз ви читаєте новину «Помер професор Михайло Гаврилюк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути