Ексклюзиви
пʼятниця, 14 березня 2008 07:11

Оксана Гузар познайомилася з хлопцем у зламаному ліфті

 

Студентка Оксана Гузар, 21 рік, перед екзаменом застряла в ліфті власного будинку, на вулиці Науковій у Львові.

— Іспит був на десяту годину. Я встала зранку, спакувала "шпори", конспекти, закрила хату та забігла до ліфта. Між четвертим і третім ліфт зупинився, — розповідає вона. — Я запанікувала, почала гримати, кричати. Кнопка виклику допомоги в кабіні була зламана. Тому розраховувала лише на щасливий випадок. Хлопець, який їхав зі мною з дев"ятого поверху, розсміявся та запропонував  познайомитися.

Оксану та Богдана визволили з ліфта за дві години. На іспит дівчина не потрапила, складала наступного дня з іншою групою. А з хлопцем досі зустрічається. Каже, в стосунках все йде до весілля.

Зараз ви читаєте новину «Оксана Гузар познайомилася з хлопцем у зламаному ліфті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути