




В інтернет потрапив скандальний запис 2009-го року. На відео в одному з нічних клубів Коблево підлітки на очах у натовпу зайнялися оральним сексом. Таким чином завершився конкурс на роздягання.
На відео ведучий пропонує підліткам взяти участь у конкурсі на роздягання, а наприкінці - зайнятися сексом на очах у публіки за 200 грн. Одна з пар погодилася на умови конкурсу і зайнялася сексом. Цей процес на відео знімали десятки відвідувачів закладу.
У закладі не знають, як даний запис потрапив в мережу. Про це в коментарі "Сегодня" заявила начальник сектору зв'язків з громадськістю МВС України в Миколаївській області Ольга Передеренко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишньому священику за секс з неповнолітньою дали 2 роки обмеження волі
"Як тільки в Інтернеті з'явилася ця інформація, місцева Бережанська міліція виїхала до закладу, щоб все перевірити. Було встановлено, що це відео 2009 або 2010 року. На той момент, коли було проведено цей захід, відео з якого потрапило в Інтернет, особисто господарем цього клубу відразу ж були вжиті відповідні заходи - він звільнив всю зміну персоналу, яка тоді обслуговувала відвідувачів. І тоді ж це відео було видалено з Мережі. Зараз воно якимось чином з'явилося знову, - хтось знайшов його і виклав", - розповіла нам Ольга Ібрагімовна.
За її словами, інформація про те, що в цій порнографії брали участь неповнолітні, поки не підтверджена.
"Зараз з'ясувати це не зовсім реально. Взагалі, має бути заява від кого-небудь, щоб можна було визначити кваліфікацію по даному випадку - чи є там неповнолітні, чи були хуліганські дії або що це порнографія. Інформація внесена до єдиного реєстру і триває розгляд", - зазначила начальник сектору зв'язку з громадськістю МВС України в Миколаївській області.
Коментарі
13