Неділя, 31 серпня 2008 16:00

Новозеландець продав свою душу піцерії на інтернеті-аукціоні

24-річний новозеландець Вальтер Скотт спробував продати свою душу дияволові, виставивши її на інтернеті-аукціоні. Диявол чомусь не відреагував, а ось мережа піцерій Hell Pizza її купила за 3.800 доларів.

"Я не можу її побачити, поторкати або відчути яким-небудь іншим способом, тому я збираюся запропонувати свою душу за найвищою ціною", — написав Скотт в анотації до пропозиції про продаж власної душі.

Коли Скотт виставив свій незвичайний лот на продаж, керівництво інтернету-аукціону, спочатку було прийняло його товар, але незабаром лот був знятий з торгів, оскільки з усіх боків в адресу аукціону посипалися всілякі звинувачення. Але, проте, інформацію про душевний товар встигли прочитати 32.000 чоловік, від яких поступило більше 100 заявок.

Не дивлячись на те, що лот був знятий з торгів, представники Hell Pizza зв"язалася зі Скоттом і запропонували 3.800 доларів за душу. Той, природно, з радістю погодився.

"Його душа належить пеклу, тому для неї просто немає кращого місця, ніж наша піцерія!" – розповіла журналістам керівник служби маркетингу Hell Pizza пані Рейчел Еллісон, повідомляє Перли.
Зараз ви читаєте новину «Новозеландець продав свою душу піцерії на інтернеті-аукціоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода