У дослідженні, проведеному в Brigham and Women's Hospital в Бостоні, понад 6000 людей старшого віку були протестовані на знання й пам'ять з урахуванням дієт протягом п'ятирічного періоду.
Ось список продуктів і речовин, які найбільш негативно впливають на роботу нашого мозку, повідомляє MyDomaine.
Насичені жири
Люди з генетичною варіацією мають більшу кількість білкових скупчень в мозку. Харчування з високим вмістом насичених жирів може знизити здатність мозку боротися з бляшками, які шкодять клітинам мозку і пов'язані з хворобою Альцгеймера.
Крім того, насичені жири порушують здатність вашого мозку вчитися й формувати нові спогади всього через 10 хвилин після прийому їжі. Серед таких продуктів - бекон, пепероні, свиняча ковбаса і чорізо, а також масло і сир.
Білі продукти
"Білі продукти", такі як білий рис, хліб і макарони, підвищують глікемічний індекс тіла, що збільшує запалення в мозку.
Частково гідрогенізовані олії
Ті, що вважаються найгіршою харчової групою в світі, частково гідрогенізовані продукти (куплені в магазині печиво, тістечка і смажені продукти) важко переробити організму і вони просто залишаються, як загрозливий токсин, який призводить до захворювань серця і хвороби Альцгеймера.
Підсолоджувачі
Середній американець споживає 35,8 кг (79 фунтів) підсолоджувачів на рік, що викликає запалення, що вражає нейрони.
За словами Калапая, цукор також може викликати депресію. "Цукор - це велика пастка. Коли ви з'їдаєте щось солодке, спочатку це дуже смачно, але коли він починає перероблятися організмом, виникає важкість".
У той же час допоможуть поліпшити роботу вашого мозку такі продукти як авокадо, чорниця, буряковий сік, листова зелень, брокколі, горіхи і насіння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 порад уникнути стресу.
Для продуктивної роботи мозку рекомендують їсти солодке, особливо гіркий шоколад. Однак надмірна кількість цукру викликає проблеми із засвоєнням білка і поживних речовин. Результат той же, що і при низькому рівні цукру в крові: поживні речовини в мозок просто не надходять.
Коментарі